Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi
Praca

koordznator projektów, biegły fiński

Firma badawcza poszukuje Koordynatora Projektów, który posługuje się biegle językiem fińskim.

Praca na ½ etatu.

Główne obowiązki Koordynatora:
Stały kontakt telefoniczny i e-mail z klientami.
Prowadzenie procesu rekrutacji.
Tworzenie instrukcji dla poszczególnych projektów.
Korekta ankiet elektronicznych audytów - logiczny i merytoryczny przegląd danych.
Sporadyczne rozpatrywanie skarg.

Oferujemy: wysokie stałe wynagrodzenie, stałe zatrudnienie po okresie próbnym oraz miłą atmosferę w pracy. Nie wymagamy żadnego doświadczenia od kandydata.

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą, prosimy o kontakt:

praca z językiem węgierskim - Smart MBC

specjalista back office [hol/węg/rum]

!!PRACA!! Specjalista back office ze znajomością j. holenderskiego / węgierskiego / rumuńskiego

Ty:

  • Znasz język rumuński/ holenderski/ węgierski na wysokim poziomie;
  • Sprawnie i skutecznie odpowiadasz na mailowe zapytania klientów;
  • Z dokładnością dostarczasz informacji o usługach i możliwych rozwiązaniach, które mogą napotkać nasi Klienci;
  • Zapewniasz pomoc i wsparcie w trakcie procesu składania zamówień, zwrotów lub wymian;
  • Lubisz pracować z ludźmi oraz odnajdujesz się w pracy w zespole;

A My:

  • Gwarantujemy Ci świetną atmosferę w dynamicznym, międzynarodowym zespole;
  • Dajemy Ci możliwość elastycznego grafiku;
  • Zapewniamy system szkoleń i mnóstwo miejsca na realizację własnych pomysłów i strategii;
  • Oferujemy dofinansowanie do Benefitów sportowych i medycznych;

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami prześlij swoje CV na adres:

SITEL (praca z węgierskim)

Firma Sitel Polska poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta ze znajomością j. węgierskiego.

szczegóły oferty

nie Call Center i nie Mordor (węgierski)

Znasz język węgierski i zastanawiasz się jak możesz go wykorzystać?

Szukasz pierwszej pracy?

A może masz za sobą kilka lat pracy, ale szukasz czegoś innego?

Niezależnie od Twojego doświadczenia możesz dalej się rozwijać i na co dzień pracować z językiem węgierskim. Wraz z naszym Klientem, światowym liderem, którego misją jest rozwój nowoczesnych usług biznesowych poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. Obsługi Klienta (praca z językiem węgierskim)

To nie Call Center – nie musisz sprzedawać ��.

A lokalizacja to nie Mordor!

Więcej…

Strona 2 z 55