Katedra Hungarystyki

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Polski | English | Magyar | Suomi
Praca

oferta pracy z jęz. węgierskim (Centaurus)

Jesteśmy generalnym przedstawicielem francuskiej firmy SBM oferującym promienniki gazowe do ogrzewania dla budynków inwentarskich, obiektów przemysłowych, logistycznych i usługowych.

Poszukujemy osoby, która przeprowadzi dla nas tłumaczenie projektu marketingowego w zakresie rynku zbytu na Węgrzech. Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • chęć podjęcia tymczasowej pracy

Obowiązki:

  • tłumaczenie projektu marketingowego z języka polskiego na węgierski

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej (home office)
  • elastyczne godziny pracy
  • umowę zlecenie/ o dzieło
  • pracę na około 2 miesiące

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 58 762 96 40

Gutenberg Networks

Gutenberg Networks Warszawa, firma zajmująca się projektowaniem materiałów poligraficznych i reklamowych, należąca do Grupy DDB, poszukuje kandydata na stanowisko:

Project Coordinator z jęz. węgierskim
Nr ref. 4/16
Miejsce pracy: Warszawa

Więcej…

asystent działu księgowości [węgierski]

ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI

Nr. Ref: ADK/WAW/2016

Miasto: Warszawa

Więcej…

estoński, węgierski

oferty pracy:

Strona 9 z 52