Zasady udostępniania książek w Bibliotece KH

Czytelnicy, na podstawie legitymacji studenckiej, muszą w wypożyczalni BUW (ul. Dobra 55/56) uzyskać kartę biblioteczną.

Książki wypożycza się wg limitów:

• studentom studiów I stopnia UW do 5 wol., na okres do 14 dni, z możliwością przedłużenia
  • magistrantom oraz doktorantom UW do 7 wol., na okres do 30 dni, z możliwością przedłużenia.

Zamówienia i prolongatę na książki prosimy składać w katalogu online chamo.buw.uw.edu.pl.

Książki oznaczone w katalogu online non circ. przeznaczone są tylko do korzystania w czytelni.

Jak zamawiamy?

• Książki zamówione do godz. 11:30 będą do odbioru tego samego dnia w godz. 12:00-14:00.
  • Książki zamówione po godz. 11:30 będą do odbioru w dniu następnym w godz. 12:00-14:00.
  • Zwroty książek również odbywają się w godz. 12:00-14:00.

Za niedotrzymanie terminu zwrotu wypożyczo-nych książek biblioteka nalicza kary pieniężne w wysokości 0,50 zł. za wol. za każdy dzień przetrzymania.

>>> SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN BIBLIOTEKI <<<

Halina Grzymska – Biblioteka