OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP dla studentów I roku studiów

Uwaga studenci I roku studiów! OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP

Dotyczy także studentów I roku studiów II stopnia, którzy na studiach I stopnia nie uczestniczyli w szkoleniu BHP, lub odbyli je przed 2008 r.

Informacje dot. szkolenia BHP (internetowe): Program szkolenia i test będzie dostępny na platformie Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji (COME) w terminie od 2 listopada 2016 r. do 10 lutego 2017 r. Termin poprawkowy od 3 marca do 9 marca 2017 r. Dodatkowe terminy nie są przewidziane. Szkolenie jest zakończone egzaminem testowym (23 pytania zamknięte jednokrotnej odpowiedzi) zaliczenie testu będzie automatycznie wyliczone przez system i po zakończonej turze przesłane do systemu USOS.

Osoby, które mają zaliczenia z BHP z innej uczelni albo innym wydziale UW proszone są o jak najszybsze złożenie w sekretariacie podania z prośbą o przepisanie tego przedmiotu. Do podania proszę dołączyć ksero strony w indeksie lub wydruk na karcie egzaminacyjnej. Jest to konieczne, albowiem te osoby nie będą umieszczane na listach do szkolenia BHP w tym roku akademickim.

Ewentualne powtarzanie tego przedmiotu można zrealizować w terminie 28.08-10.09.2017 i wiąże się z opłatą 200 zł.